O nás

 

 

NEJVĚTŠÍ VÝBĚR TEXTILNÍ GALANTERIE V ČESKÉ REPUBLICE

Chceme pro vás zajistit co největší možnost výběru. Jen tak můžete vždycky najít přesně to, co potřebujete. A pokud to nemáme, nenajdete to s velkou pravděpodobností ani jinde. Možná v Indii...

Máme přes 10 000 druhů knoflíků, desítky odstínů saténu, šifonu, šikmého proužku, prýmek, kamínků, stužek, zipů, labutěnek, boa a spousty dalších věcí, včetně divadelních a tanečních látek v jakémkoli barevném provedení.

 

NEJVYŠŠÍ KVALITA

Sledujeme nejnovější trendy a vybíráme nejkvalitnější dostupné zboží. Proto se můžete spolehnout, že u nás vždycky najdete to nejlepší, co je momentálně na trhu.

 

VZORKY ZDARMA

Fotky jsou fajn, ale realita je realita. Poroto vám rádi zašleme vzorky zdarma, abyste si mohli pořádně "osahat" materiál a omrknout přesně tu barvu, kterou potřebujete. Objednávejte přes email!

 

VĚRNOSTNÍ PROGRAM

"Čím víc nakupujete, tím vyšší je vaše stálá sleva."

Vážíme si všech našich zákazníků. Když se k nám navíc vracíte, dáváte nám najevo, že svou práci děláme dobře. A to je to největší ocenění.

Rádi bychom na oplátku udělali něco my pro vás. Proto když hodnota všech vašich nákupů dohromady přesáhne 10 000 Kč, máte u nás stálou slevu 3%. Když se pak dostanete nad 20 00030 000 a 40 000 Kč, vaše stálá sleva bude 5, 7 a nakonec 10 %. Napořád. Jako poděkování.

 

PORADÍME VÁM

V textilním průmyslu děláme už nějaký ten pátek (15 let) a za tu dobu jsme nasbírali spoustu zkušeností, o které bychom se s vámi rádi podělili. Proto vám ochotně poradíme s výběrem materiálu, návrhem střihu nebo s celkovou orientací ve světě látek a galanterie.

 

KAMENNÁ PRODEJNA

Veškeré zboží si můžete vybrat a nakoupit i osobně v našem kamenném obchodě. Vše máme skladem a připravené k okamžitému odběru.

Úvodní strana